امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۱۲:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79734
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، احمد نوروزی در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج دانش‌آموزی شهرستان آبیک که عصر امروز در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از آبیک، احمد نوروزی در مراسم معارفه فرمانده جدید بسیج دانش‌آموزی شهرستان آبیک که عصر امروز در سالن جلسات اداره آموزش و پرورش برگزار شد، اظهار داشت: بسیج دانش‌آموزی به عنوان بازوی توانمند آموزش و پرورش، در ترویج و اشاعه فرهنگ دینی، اخلاقی و ارزشی در بین دانش‌آموزان نقش بسزایی ایفا می‌کند.

وی افزود: در چند سال اخیر فعالیت‌های بسیج دانش‌آموزی بسیار گسترده شده و حوزه مقاومت بسیج دانش‌آموزی توانسته دانش‌آموزان باانگیزه، علاقمند و فعالی را در زمینه بسیج پرورش داده و جذب کند.

این مسئول ادامه داد: امید است با قوت، قدرت و متناسب با نیازهای جامعه، فعالیت‌های بسیج دانش‌آموزی استمرار داشته و ترویج یابد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک اضافه کرد: راهیان نور و طرح هجرت از مقوله‌های کاری و مهم بسیج دانش‌آموزی است که مورد توجه مقام معظم رهبری است و می‌تواند بسترهای خوبی را برای آشنایی دانش‌آموزان با دستاوردها و ارزش‌های معنوی و انقلابی فراهم آورد.

نوروزی خاطرنشان کرد: راهیان نور بهترین حرکت فرهنگی است که با کمترین هزینه ولی بیشترین بُرد و تاثیر را داشته و خنثی‌کننده بزرگ‌ترین تبلیغات و توطئه‌های سرویس‌های اطلاعاتی و تبلیغاتی بوده است.

وی تصریح کرد: برای ترویج تفکر بسیجی در نوجوانان و جوانان باید زمان بیشتر و برنامه‌ریزی بهتر کرد تا به نتایج مطلوب و بهتری دست یابیم.

این مسئول بر تقویت واحدهای بسیج در مدارس شهرستان آبیک تاکید و یادآور شد: تفکر بسیجی است که می‌تواند مخلص‌ترین و مفیدترین افراد را تحویل جامعه دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق (ع) شهر آبیک نیز در این مراسم گفت: آموزش و پرورش و سپاه و بسیج باید دست به دست هم داده و دانش‌آموزان را در مسیری حرکت دهند که آنان را به آرمان‌های امام راحل، شهدا و انقلاب نزدیک‌تر کند.

حجت‌الاسلام محمد پنجی با بیان اینکه سپاه و بسیج یک نیروی نظامی صرف نیست، افزود: سپاه و بسیج در همه ابعاد نظام به ویژه ابعاد فرهنگی، اقتصادی، معرفتی، تربیتی و معرفتی و اخلاقی حضوری فعال دارد و در بین تمام قشرهای جامعه جایگاه خاص دارد.
انتهای پیام/77006/ذ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها