امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79735
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیدموسی حسینی اظهار داشت: ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس، سیدموسی حسینی اظهار داشت: پیرو شکایتی مبنی بر برداشت غیرمجاز از حساب بانکی یک خانم، ماموران اقدامات فنی را برای شناسایی عامل یا عاملان جرم آغاز کردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات اولیه مشخص شد که تمام برداشت‌ها به صورت اینترنتی بوده و در قالب انتقال وجه و خرید شارژ انجام پذیرفته است.

حسینی با بیان اینکه با بررسی فنی به عمل آمده در مورد این جرم، سرانجام متهم شناسایی و دستگیر شد تصریح کرد: متهم در اظهارات خود بیان کرد برای برقرای تماس تلفنی، از گوشی موبایل دوستم استفاده کرده که ناخودآگاه با دیدن رمز اینترنتی در تلفن همراه وی، آن را یادداشت و با مراجعه به اینترنت کارت شارژ خریداری کرده‌ام.

وی بار دیگر به شهروندان هشدار داد که از رمز عبور حساب‌های کاربری و بانکی خود محافظت کرده و در اختیار دیگران قرار ندهند و همچنین هیچ‌گاه رمز کاربری خود را در گوشی‌های موبایل و سایر حافظه‌های جانبی قابل حمل، ذخیره نکرده و هر 10 روز یک‌بار رمز عبور را تغییر دهید.
انتهای پیام/2448/ش
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها