امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79742
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قوچان، سیدمحسن جدّی عصر امروز در جلسه مشترک آموزش و پرورش با اعضای کمیسیون فرهنگی ـ اجتماعی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قوچان، سیدمحسن جدّی عصر امروز در جلسه مشترک آموزش و پرورش با اعضای کمیسیون فرهنگی ـ اجتماعی و حقوقی شورای شهر قوچان در محل سالن این شورا اظهار کرد: فکر بیشتر و برنامه‌ریزی در موضوعات مشخص می‌تواند باعث ایجاد تحولات فرهنگی در سطح شهرستان قوچان شد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به هفته گرامیداشت مقام معلم، گفت: حدود 35 هزار دانش‌آموز در شهرستان قوچان مشغول به تحصیل بوده که شورای اسلامی شهر قوچان می‌تواند به مناسبت گرامیداشت هفته معلم 12 کتابخانه آموزشگاهی را در مدارس حاشیه شهر تجهیز کند.

جدّی با اشاره به این مطلب که شورای شهر قوچان می‌تواند برای کارهای حجمی از ظرفیت دانش‌آموزان و معلمان استفاده کند، خاطرنشان کرد: در ساخت اِلمان‌های شهری می‌توان از دانش‌آموزان هنرستانی استفاده کرده و طرح‌هایی نصب شود که عامه مردم توانایی درک آنان را داشته باشند.

وی اضافه کرد: عصرهای جمعه در سطح پارک‌های قوچان با توجه به حضور گسترده در این مکان‌ها نباید فراموش شده و برنامه‌های هدفمند و تأثیرگذار چون ایستگاه نقاشی، مسابقات ورزشی و... برای مردم درنظر گرفته شود.

معاون آموزش و پرورش قوچان یادآور شد: شورای شهر و شهرداری می‌تواند از دانش‌آموزان هنرستانی برای گذراندن درس کاروزی خود در طول تابستان استفاده کنند که متأسفانه تاکنون انجام نشده است.
انتهای پیام/2202/ش20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها