امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۵:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79744
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، محمود عاطفی امشب در جمع فعالان و نخبگان رسانه استان بوشهر اظهار داشت: زبان دشمن زبان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بوشهر، محمود عاطفی امشب در جمع فعالان و نخبگان رسانه استان بوشهر اظهار داشت: زبان دشمن زبان نفاق و دشمنی است و در طول زمان فقط ادبیات آن تغییر می‌کند و هیچگونه تغیر رفتاری در اصل آنها مشاهده نمی‌شود.

وی خاطر نشان کرد: بعضی از فرهنگ‌ها در کشور برای ما عادی شده ولی در بعضی کشورها این فرهنگ برای آنها آرزو محسوب می‌شود.

عاطفی افزود: در کار رسانه‌ای نیاز به تکنیک داریم و در این تکنیک سه اصل ذائقه مخاطب، نیاز مخاطب و مصلحت مخاطب مورد توجه جدی قرار بگیرد.

وی با اشاره به آمار طلاق در استان بوشهر بیان داشت: استان بوشهر یک استان فرهنگی و با پیشینه تاریخی است و این آمار در شان بوشهر نیست و رسانه‌ها موظفند با کار کارشناسی در رفع این معضل تلاش خود را به‌کار گیرند.

رئیس سازمان بسیج رسانه افزود: هر رسانه کارکرد مختص به خود را دارد و نقشی که صدا و سیما در بین رسانه‌ها ایجاد می‌کند به دلیل تاثیرگذاری آن در میان مخاطبانش است.

عاطفی یادآور شد: یکی از مناسب‌ترین کرسی آزاد اندیشی در حوزه علمیه واقع شده و در این مکان طلبه‌ها به خوبی مباحث را مورد نقد و بررسی کارشناسانه قرار می‌دهند.

وی با تاکید بر ضرورت پیروی از ولایت فقیه بیان داشت: هرکس انفرادی آمد و خواست هدایتگر باشد در صورت قرار نگرفتن  در سایه رهبری حرکت این فرد در مسیر انحراف خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج رسانه با بیان اینکه اخلاق از مولفه‌های یک رسانه محسوب می‌شود، اظهار داشت: با کوچکترین ارتباط با بیرون از مرز کشور نیز این مسئله به خوبی قابل مشاهده است که دنیا کشته اخلاق است.

عاطفی با اشاره به امکانات قرارگاه رسانه‌ای راهیان نور دریایی اضافه کرد: با محقق شدن این امر در حوزه رسانه‌های استان شاهد ارتقای چشمگیر سطح رسانه‌ها خواهیم بود و تحقق این مهم مستلزم به حرکت خودجوش و پیشگامانه رسانه‌ها بستگی دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه در پایان اظهار کرد: با بررسی امکان سنجی، موضوع قرارگاه رسانه‌ای دریایی راهیان نور در بوشهر اجرا خواهد شد و تحقق این امر به زیرساخت‌های رسانه کمک شایانی خواهد کرد.
انتهای پیام/66006/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها