امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۷:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79749
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بم، هادی ثمره‌افشار عصر امروز در نشست کارکنان نیروی انتظامی با فرماندار بم اظهار داشت: با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بم، هادی ثمره‌افشار عصر امروز در نشست کارکنان نیروی انتظامی با فرماندار بم اظهار داشت: با توجه به تعامل خوب صورت گرفته با مسئولان و شورای تامین سال گذشته، سالی طلایی برای نیروی انتظامی بم بود.

وی افزود: در سال 92 بیش از 10 تن مواد مخدر کشف شد و میزان کشفیات نسبت به مدت مشابه آن 132 درصد رشد داشته است.

دستگیری 444 قاچاقچی در بم

فرمانده انتظامی بم از دستگیری 444 ‌قاچاقچی، 801‌ معتاد، 125 نفر سارق موتورسیکلت، چهار ‌سارق مسلح، 474 سارق منازل‌، شش قاتل، یک هزار و 676 نفر متهم تحت تعقیب و 3 هزار و 50 نفر افاغنه غیر‌مجاز طی سال گذشته خبر داد.

وی همچنین با اشاره به انهدام هشت باند سرقت از کشف 48 قبضه سلاح و 760 مورد انواع مهمات خبر داد.

ثمره‌افشار گفت: در این مدت 214 هزار لیتر انواع سوخت قاچاق و 23 هزار لیتر مشروبات الکلی کشف شده است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته با وجود مشکلات اقتصادی شاهد کاهش 19 درصدی سرقت‌ها بودیم و 30 درصد نیز آمار کشف سرقت‌ها افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی بم گفت: سرقت‌های مسلحانه کاهش چشمگیر 56 درصدی داشته و درصد دستگیری قاتلان نیز 100 درصد افزایش داشته است.

کاهش 20 درصدی وقوع جرائم در بم

وی با اشاره به کاهش 20 درصدی وقوع جرائم در بم عنوان کرد: در بخش پیشگیری نیز با برنامه‌هایی همچون چاپ بروشورهای آموزشی و اعزام کارشناسان به مدارس و آگاهسازی مردم با وجود کمبود امکانات اقدامات خوبی انجام شده است.

ثمره‌افشار عبور خودروهای حامل افاغنه را از جمله دغدغه‌های موجود برشمرد که برای مردم مشکل و برای نیروی انتظامی هزینه‌های زیادی را در بر دارد.

وی از مسئولان خواست تا در زمینه بهبود این شرایط برنامه‌ریزی لازم را انجام دهند و عنوان کرد: پلیس‌راه کرک و نارتیچ به زودی راه‌اندازی می‌شود.

بم رتبه اول گردشگری نوروز‌  93 را در کرمان به خود اختصاص داد

فرماندار بم نیز در این نشست با قدردانی از خدمات نیروی انتظامی عنوان کرد: نوروز‌ سال جاری رتبه اول گردشگری را به خود اختصاص دادیم و نیروی انتظامی در ایام نوروز تلاش فراوانی داشته است.

حسین زین‌الصالحین افزود: با توجه به مسائل اقتصادی کشور و توطئه دشمنان باید نیروهای انتظامی هوشیار باشند تا دشمن ضربه‌ای وارد نکند.

وی با اشاره به اینکه پشتیبانی و حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاری در شهرستان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، گفت: لازم است تا این نیرو در راستای ایجاد امنیت پایدار گام بردارد.

زین‌الصالحین بر ضرورت هوشیاری نیروی انتظامی در راستای برخورد با متخلفان تاکید و ابراز داشت: باید این نیرو برخورد خوبی با شهروندان داشته و دفاتر خدماتی پلیس خدمات بهتری را ارائه دهند.

فرماندار بم گفت: برای اینکه مردم امنیت را احساس کنند باید گشت‌های نیروی انتظامی فعالتر شوند.
انتهای پیام/2446/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار