امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79754
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان نسب با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف ایست و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حاجی محمد مهدیان نسب با اشاره به اجرای طرح‌های مختلف ایست و بازرسی توسط ماموران اداره مبارزه با کالا و ارز پلیس آگاهی استان همدان طی 48 ساعت اخیر بیان داشت: با هوشیاری مأموران مستقر در مبادی ورودی استان همدان 7 دستگاه خودرو حامل بار قاچاق توقیف و در این راستا 8 قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

وی بیان داشت: در بازرسی صورت گرفته از خودروهای توقیفی 22 دستگاه مانیتور رایانه، 100 عدد انواع لوازم آشپزخانه، 5 هزار و 400 کیلوگرم برنج خارجی، 356 عدد باتری خودرویی، 341 طاقه پارچه خارجی و 2 هزار و 880 کیلوگرم بادام هندی قاچاق کشف و ضبط شد.

سردار مهدیان نسب در ادامه از کشف 8 هزار و 230 عدد قرص، 310 عدد آمپول و 109 کیلوگرم پودر و داروی غیرمجاز و قاچاق بدنسازی که در منزلی دپو شده بود خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه قبل از اینکه این داروهای غیر مجاز در بین مردم توزیع شود با اقدام به موقع مأموران توقیف و قاچاقچی مربوطه نیز دستگیر شد.

این مقام انتظامی ارزش تقریبی کالاهای کشف شده را پنج میلیارد و ششصد میلیون ریال عنوان کرد و تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در خصوص کشفیات مذکور پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی روانه مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه رویکرد دشمن در تحریم اقتصادی را یک جنگ تمام عیار با ایران اعلام نمود و خاطرنشان کرد: ما در این جنگ می توانیم با مبارزه جدی با قاچاق کالا، کالای قاچاق، احتکار و حمایت از تولیدکنندگان داخلی گام مؤثری در مقابل این مبارزه اقتصادی برداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار