امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79758
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های بحرینی، علامه شیخ حسین النجاتی بعد از اینکه در اثر فشار خاندان آل خلیفه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از رسانه‌های بحرینی، علامه شیخ حسین النجاتی بعد از اینکه در اثر فشار خاندان آل خلیفه امروز مجبور به ترک منامه شده بود لحظاتی پیش وارد فوردگاه بیروت شد.  

شاهدان تاکید کردند که علامه النجاتی امروز چهارشنبه در فرودگاه بحرین مشاهده شده است و بعد از تهدیدهای نظام حاکم مبنی بر ضرورت خارج شدن از بحرین با پرواز «جی اف911 » خطوط هوایی این کشور به بیروت پایتخت لبنان خواهد رفت. 

 علامه النجاتی از طرف خاندان حاکم به شدت تحت فشار قرار گرفته بود تا در عرض 48 ساعت بحرین را ترک کند و تهدید شده بود در صورتی که این کار را انجام ندهد خانواده وی آزار و اذیت خواهد شد.

نظام بحرین در نوامبر 2012 تصمیم گرفت تابعیت علامه حسین النجاتی را به همراه 30 نفر دیگر باطل کند تا به این ترتیب در اقدامی خودسرانه منتقدان حکومت را ساکت کند.

این تصمیم حکومت بحرین از سوی سازمان‌های بین المللی مورد اعتراض شدید قرار گرفت به گونه‌ای که سازمان عفو بین الملل از مقامات این کشور درخواست کرد تا این تصمیم را لغو کنند.
انتهای پیام/
 
 
برچسب ها:
آخرین اخبار