امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79778
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 59
به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، وزارت خارجه تونس ضمن درخواست از همه شهروندانش برای سفر نکردن به لیبی در برهه کنونی گفت: اتباع تونسی ...

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، وزارت خارجه تونس ضمن درخواست از همه شهروندانش برای سفر نکردن به لیبی در برهه کنونی گفت: اتباع تونسی مقیم لیبی برای حفظ جان خود در ترددهایشان جانب احتیاط را پیشه کنند.

«مهدی جمعه»، نخست وزیر تونس نیز امروز  تاکید کرد که کشورش همه تلاش خود را برای آزادی دو دیپلمات تونسی ربوده شده در لیبی به کار می بندد.

وی افزود:عملیات ربودن دیپلمات های تونسی نوع جدیدی از تروریسم در تونس است که هدفش اعمال فشار بر دولت و باج گیری است و تونس هم تجربه زیادی در تعامل با حوادث اینچنینی ندارد.

"محمد بالشیخ"، یک دیپلمات تونسی و "العروسی القنطاسی"، مشاور سفیر تونس در طرابلس به دست تندروها ربوده شده اند.

گروه تندرو "الشباب التوحید" که مسئولیت این گروگانگیری را برعهده گرفته گفته است که تنها در صورت آزادی همقطاران لیبیایی آنها در زندان تونس حاضر به آزادی این دیپلمات ها می شود.

از سوی دیگر "سعید الاسود"، سخنگوی رسمی وزارت خارجه لیبی اخبار منتشر شده مبنی بر تهدید به ربوده شدن "رضا بوکادی"، سفیر تونس در طرابلس از سوی افراد مسلح را تکذیب کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها