امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۵:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79785
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری قطر (قنا)، خالد العطیه، وزیر خارجه قطر تاکید کرد اختلاف قطر با کشورهای عربستان، امارات و بحرین تمام شده است. در ...

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری قطر (قنا)، خالد العطیه، وزیر خارجه قطر تاکید کرد اختلاف قطر با کشورهای عربستان، امارات و بحرین تمام شده است.

در حالی که گزارش‌های خبری حکایت از کاهش شدید حمایت قطر از عناصر اخوانی و بخصوص «یوسف القرضاوی» رئیس هیئت اتحادیه علمای مسلمین دارد، العطیه مدعی شد: قطر برای بهبود روابط خود با این کشورها هیچ امتیازی نداده است.

العطیه این سخنان را پس از دیدار با شیخ صباح خالد الصباح، همتای کویتی خود بیان کرد و گفت: بیانیه ریاض که در هفدهم آوریل صادر شد روشن و شفاف بود. برادران ما در کشورهای شورای همکاری (خلیج فارس) به تفاهم‌هایی دست یافتند که از سوی هیچ طرفی امتیازدهی محسوب نمی‌شود.

وزیر خارجه قطر تاکید کرد: نشست های کشورهای حوزه خلیج [فارس] برای پایان یافتن اختلاف درون شورای همکاری در فضایی آرام و برادرانه برگزار شد و دیدگاه های همه طرف‌ها به یکدیگر نزدیک شد و در نتیجه این نشست‌ها بیانیه ریاض صادر شد که به مثابه پایان یافتن اختلافات است.

العطیه در عین حال زمان مشخصی برای بازگشت سفرای سه کشور عربستان، امارات و بحرین به دوحه اعلام نکرد.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها