امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79800
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
«طورهان المفتی»، وزیر مشاور در امور استان‌های عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تاکید کرد: فضای ...

«طورهان المفتی»، وزیر مشاور در امور استان‌های عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در بغداد تاکید کرد: فضای انتخاباتی خوبی بر کشور عراق حاکم است و شاهد جریان امور در روند درست آن هستیم، اگرچه در این بین برخی تخلف‌های انتخاباتی نیز گزارش شده است.

المفتی در خصوص اوضاع امنیتی عراق و تاثیر آن بر انتخابات توضیح داد: اوضاع امنیتی بدون تردید بر روند انتخابات تاثیرگذار است، با این حال همه امیدواریم مناطقی که شاهد مشکلات و چالش‌های امنیتی است، مشکلات خود را تا پیش از برگزاری انتخابات حل و فصل کند، چون شاهد خروج برخی اهالی از مناطق خود و یا نرسیدن صندوق‌های رای به برخی دیگر از مناطق هستیم که تاثیری منفی بر نتیجه انتخابات می‌گذارد.

وزیر ارتباطات عراق درباره ساختار و شکل آینده دولت عراق نیز گفت: اگر خواهان تشکیل دولتی هستیم که به مردم خدمت کند، باید این دولت، دولت اکثریت سیاسی و دولت فراجناحی باشد و در این راه هرگونه سهم بندی و تقسیم بندی تنها مانعی برای رشد و پیشرفت عراق است.

برخی از استان‌های عراق شاهد اوضاع امنیتی نامناسب به دلیل حضور و فعالیت گروه تروریستی داعش است که از جمله این استان‌ها باید از الانبار و موصل یاد کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها