امروز : پنجشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 18
۰۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79816
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، زهرا حکیم جوادی صبح امروز در جمع طلاب مدارس حوزه‌های علمیه استان اظهار کرد: دشمنان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، زهرا حکیم جوادی صبح امروز در جمع طلاب مدارس حوزه‌های علمیه استان اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران سعی دارند با ترویج فرهنگ غربی، اعتقادات ملت ایران را مورد هدف قرار داده و از این طریق به اهداف شوم خود دست یابند.

وی افزود: بنابراین همه ملت ایران به ویژه زنان جامعه اسلامی باید هوشیار بوده و در دام این دسیسه‌های دشمنان گرفتار نشوند.

این استاد حوزه علمیه قم عنوان کرد: فرهنگ فاطمی باید در بین زنان جامعه اسلامی گسترش یابد که در این زمینه دستگاه‌های فرهنگی نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

حکیم جوادی تصریح کرد: امروز جامعه اسلامی به حرکت‌های علمی نیازمند است که در این شرایط بانوان و زنان ایرانی باید در کسب علوم به ویژه علوم دینی اهتمام بیشتری داشته باشند.

وی ادامه داد: امروز حقوق زنان در کشورهای غربی به بهانه دفاع از حقوق آنان پایمال می‌شود اما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این حقوق برای بانوان محفوظ است.

این استاد حوزه علمیه قم ابراز داشت: حوزه‌های علمیه زمینه‌های خوبی برای کسب علوم قرآنی برای بانوان فراهم کرده است که بانوان و زنان می‌توانند در این فضای دینی و مذهبی به کسب علوم دینی پرداخته و مدارج عالی علمی را طی کنند.

حکیم جوادی بیان کرد: امیدواریم با حضور زنان و بانوان در حوزه‌های علمیه و کسب علوم دینی، بانوان عالم و فرهیخته‌ای تربیت شده و به جامعه اسلامی تقدیم شود.

وی خطاب به بانوانی که در حوزه‌های علمیه اشتغال دارند، خاطرنشان کرد: بانوانی که در حوزه‌های علمیه به تحصیل اشتغال دارید، باید نیت خود را بر اساس نیت خیر و الهی قرار دهید و در راه کسب علم جزء خداوند متعال هدف دیگری را مدنظر قرار ندهید.

این استاد حوزه علمیه قم با اشاره به ارزش علم در نزد خداوند متعال اضافه کرد: همواره برای بهره‌گیری از علوم مختلف به ویژه علوم دینی تلاش کنید، زیرا علم در دین مبین اسلام ارزشی بالاتر از جهاد دارد.

حکیم جوادی ابراز کرد: کسب علم، تقوا و مبارزه در راه خدا از عناصر ارزشمند دینی به شمار می‌رود که باید همواره مد نظر مسلمانان باشد.

انتهای پیام/77010/ب30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار