امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۴:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79817
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از امور ارتباطات بسیج هنرمندان مازندران، هنرمندان بسیجی استان در سومین جشنواره ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری به نقل از امور ارتباطات بسیج هنرمندان مازندران، هنرمندان بسیجی استان در سومین جشنواره فیلم کوتاه بسیج خوش درخشیدند.

در مراسم اختتامیه سومین جشنواره فیلم کوتاه بسیج که با حضور جمع زیادی از مسئولان و هنرمندان بسیجی برگزار شد از برگزیدگان رشته‌ها و بخش‌های مختلف تجلیل شد که پنج عنوان برتر این جشنواره نصیب هنرمندان بسیجی استان مازندران شد.

در این جشنواره با رای هیئت داوران متشکل از انسیه شاه حسینی، حمید بهمنی، محمدعلی باشه آهنگر، محمود پاک‌نیت، رضا برجی، جمال شورجه و علی جعفری، در بخش کارگردانی انیمیشن لوح سپاس و جایزه نقدی به مبلغ 10 میلیون ریال و همچنین جایزه بهترین انیمیشن شامل لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان 10 میلیون ریال هر دو مورد به زهرا خورشیدی برای انیمیشن «نقطه صفر پیچک‌ها» از مازندران تعلق گرفت.

در بخش فیلمنامه‌نویسی لوح تقدیر به همراه مبلغ 3 میلیون ریال به ایرج فلاح آهی‌دشتی برای فیلمنامه «مرخصی تمدید شد» اهدا شد.

در بخش صدابرداری لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان 10 میلیون ریال به مسعود محسنی‌نژاد برای صدابرداری فیلم «دخیل» از مازندران تعلق گرفت.

در بخش بازیگری زن نیز لوح سپاس و جایزه نقدی به میزان 10 میلیون ریال به ترانه کروبیان بازیگر نوجوان فیلم «دخیل» از  مازندران اختصاص یافت.

به گزارش فارس، اختتامیه سومین جشنواره فیلم کوتاه بسیج با حضور مسئولان و هنرمندان عرصه‌های سینما و تلویزیون همچون سردار نقدی، جمال شورجه دبیر این جشنواره، حجت‌الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی، پرویز شیخ طادی، حسین مسافرآستانه، حبیب ایل بیگی، نرگس آبیار، فریبا کوثری، پروانه معصومی و فاطمه گودرزی در فرهنگ‌سرای اندیشه تهران برگزار شد.
انتهای پیام/2296/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها