امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۶:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79820
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
غلامرضا فتح آبادی بازیکن، مربی فوتبال و از دوستان نزدیک زنده یاد امیرحسین فردی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

غلامرضا فتح آبادی بازیکن، مربی فوتبال و از دوستان نزدیک زنده یاد امیرحسین فردی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس درباره مرحوم فردی اظهار داشت: بنده متاسفم از اینکه دوستی را از دست داده‌ایم و پس از فوت او دریافتیم چه شخصیتی داشته است.

فتح‌آبادی با تاکید بر این مطلب که ما دو نفر مثل برادر بودیم، عنوان کرد: با اینکه خیلی نزدیک بودیم اما حس می‌کنم آنگونه که باید نشناختمش، او خدمات بسیاری به جمهوری اسلامی ایران کرد.

این مربی فوتبال خاطرنشان کرد: امیرخان فردی، مرد شریف، خوب و مردم دار بود، من هم فوتبال را با حمایت او آغاز کردم، به باشگاه «تهران جوان» معرفی شدم و اگر به جایی رسیدم ماحصل دوستی من با امیرحسین فردی بوده است.

این پیشکسوت فوتبال ضمن اشاره به آغاز فعالیت‌های ورزشی‌اش از مسجد جواد الائمه در کنار مرحوم فردی گفت: همه جلسات ما در مسجد برگزار می‌شد، همه این موارد خاطره است هر چه داریم از پشتیبانی‌های امیرحسین فردی است. ولی دیر فهمیدیم چه کسی را از دست داده‌ایم.

وی با دعوت از دوستان این نویسنده و ورزشکار به مراسم یادبود تاکید کرد: مراسم نخستین سالگرد درگذشت امیرحسین فردی، پدر ادبیات داستانی انقلاب پنجم اردیبهشت ساعت 16 در مسجد جوادالائمه برگزار می‌شود و قطعا تمام دوستان و همکاران وی در این مراسم یادبود حضور خواهند داشت.

فتح‌آبادی با اشاره به تاکیدات زنده یاد فردی افزود: او همواره توصیه می‌کرد مردم‌دار باشیم و جوانان را با ارزش‌های انقلاب آشنا کنیم، انقلاب را به آنها بشناسانیم و همیشه به من می‌گفت: "تو سفید ایران هستی چون پیراهن تیم ملی را بر تن داری، باید الگو باشی" و...

وی در پایان سخنان خود به جای خالی زنده یاد فردی اشاره کرد و گفت: پس از درگذشت وی متوجه شدیم چه کسی از میان ما کوچ کرده است.

غلامرضا فتح آبادی سابقه بازی در تیم‌های استقلال تهران و پرسپولیس را دارد، در کارنامه ورزشی‌اش 12 بازی و 5 گل ملی وجود دارد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها