امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79833
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 120
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم گفت: شرکت مخابرات گام‌های بزرگ و ارزشی فراوانی در کشور برداشته و راه خدمت به مردم را پیش گرفته است.

وی نامگذاری سال 93 با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» از سوی رهبر معظم انقلاب را مورد توجه قرار داد و ادامه داد: با استعانت از منویات رهبری در استان قم، بسترهای بسیار خوب ارتباطی برای توسعه فرهنگ دینی و تبلیغ فرهنگ اهل‌بیت (ع) ایجاد شده است.

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور به نقش مخابرات در توسعه فرهنگ دینی و تبلیغ فرهنگ اهل‌بیت (ع) اشاره کرد و گفت: شرکت مخابرات در این زمینه گام برداشته و پیشرفت‌های بسیار خوبی نیز کسب کرده است که باید از این امکانات به نحو مطلوب استفاده کرد.

آیت‌الله حسینی‌بوشهری با تاکید بر این‌که فرهنگ انقلاب اسلامی باید در جهان گسترش یابد، تصریح کرد: فضای جهان اکنون آمادگی پذیرش فرهنگ انقلاب اسلامی را دارد چراکه این انقلاب نشات گرفته از فرهنگ اهل‌بیت (ع) است و ما باید با برنامه‌ریزی و تعیین نقشه راه سیر نشر فرهنگ تشیع را فراهم کنیم.

وی با آرزوی توفیق برای مدیران شرکت مخابرات خاطرنشان کرد: نگاه ویژه مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران برای گسترش بسترهای مخابراتی در استان قم جای تقدیر و تشکر ویژه دارد.

امام جمعه قم عنوان کرد: همکاری تنگاتنگ حوزه علمیه و شرکت مخابرات می‌تواند موجب توسعه فرهنگ دینی در کشور و جهان شود.

سید اسدالله دهناد مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم نیز در این دیدار با تشریح عملکرد یک ساله این شرکت به نامگذاری سال جدید با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اشاره کرد و گفت: شرکت مخابرات استان قم آمادگی دارد برای استفاده از بسترهای مخابراتی به منظور اشاعه فرهنگ ناب محمدی به تمام نقاط جهان گام بردارد.
انتهای پیام/78005/م40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها