امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79835
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
حجت‌الاسلام عبدالعلی غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به کتاب «40 نکته برای این‌که زن نمونه باشیم» اظهار کرد: این کتاب همزمان با میلاد ...

حجت‌الاسلام عبدالعلی غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به کتاب «40 نکته برای این‌که زن نمونه باشیم» اظهار کرد: این کتاب همزمان با میلاد حضرت زهرا (س) و هفته زن تهیه و تدوین شده است.

وی ادامه داد: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری درباره زن و نامگذاری سال 93 به نام اقتصاد و فرهنگ کتاب «40 نکته برای این‌که زن نمونه باشیم» توسط مجتمع فرهنگی نور تهیه و تدوین شد.

مدیر مجتمع فرهنگی نور عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سیر تکاملی انقلاب اسلامی پس از طرح موضوعاتی مانند انقلاب فرهنگی، مهندسی فرهنگی، مهندسی تمدن اسلامی و جنبش نرم‌افزاری که همگی از ضرورت ایدئولوژی انقلاب اسلامی حکایت دارند، موضوع سبک زندگی را مطرح و آن را از مهم‌ترین نیازهای جامعه و نظام اسلامی قلمداد کردند.

وی ادامه داد: مهم‌ترین آسیب جدی انقلاب اسلامی و جامعه اسلامی در این مرحله از دوران انقلاب اسلامی فقدان شیوه مطلوب زندگی اسلامی و الگوی رفتاری متناسب با جامعه، نظام و خانواده اسلامی است.

غلامی یادآور شد: بر همین اساس مبتنی بر مهم‌ترین نیاز نیز استنباط و ارائه سبک زندگی اسلامی و الگوهای رفتاری متناسب با جامعه، نظام و خانواده اسلامی نیازمند است.

وی تصریح کرد: مجتمع فرهنگی تبلیغی نور در راستای منویات رهبری بنا شد سلسله‌ همایش‌های سبک زندگی اسلامی را برگزار کند که در همین راستا یکی از این همایش‌ها به صورت کتاب «40 نکته برای این‌که زن نمونه باشیم» طراحی و تدوین گردید.

مدیر مجتمع فرهنگی نور یادآور شد: این کتاب برگرفته از همایش‌های سبک زندگی اسلامی بوده و سبک زندگی فاطمی و ویژگی‌های زن موفق در جامعه اسلامی را با توجه به روایات اسلامی با زبان ساده بیان کرده است.
انتهای پیام/78003/م20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها