امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۷:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7984
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نیشابور، حمید ترقی ظهر امروز در جلسه مردمی شورای هماهنگی حامیان حماسه پیشرفت و آبادانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نیشابور، حمید ترقی ظهر امروز در جلسه مردمی شورای هماهنگی حامیان حماسه پیشرفت و آبادانی نیشابور در مسجد صاحب‌الزمان(عج) نیشابور، اظهار کرد: اگر رئیس جمهور احساس کند ولی‌فقیه از کار او راضی نیست باید، استعفا بدهد و برود.

وی افزود: باید رئیس جمهوری شایسته و وارسته، اهل استقامت، دارای عزم و ایستادگی در برابر دشمن و همچنین برخوردار از همت و روحیه جهادی انتخاب شود تا حماسه سیاسی محقق شود.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی یادآور شد: باید به‌دنبال انتخاب نامزدی باشیم که دشمن را ناامید کند و افراد توانمند حاضر به همکاری با او باشند؛ حرکت انقلاب را در مسیر اهدافش ادامه دهد و همه نیروهای انقلاب را در مسیر اهداف مقام معظم رهبری، بسیج کند.

وی با بیان اینکه اگر ایستادگی کنیم بسیاری از مشکلات از سر راه انقلاب اسلامی برداشته می‌شود، تصریح کرد: حل مشکلات کشور در گرو ایستادگی بوده و سازش و کوتاه آمدن در مقابل دشمنان منجر به پیروزی نمی‌شود.

ترقی با اشاره به وقایع سوریه، گفت: اگر آمریکا و اسرائیل درک درستی از شرایط داشتند در گرداب سوریه نمی‌افتادند.

وی با بیان اینکه سوریه به قتلگاه شیعیان تبدیل شده است، افزود: اگر چه قیمت سنگینی را در سوریه می‌پردازیم و ملت و دولت سوریه فشار سنگینی را تحمل می‌کنند؛ اما تاکنون 60 هزار نفر تروریست قرون وسطایی ضد شیعه نیز در سوریه کشته شده‌اند.

ترقی خاطرنشان کرد: آنچه پایگاه تاریخی سلسله‌الذهب را می‌تواند رشد بدهد وحدت تمام نیروها است.

انتهای پیام/70002/ش30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها