امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79844
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مسئول دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان و حافظان قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل ...

«محمد‌تقی میرزا‌جانی» مسئول دبیر‌خانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان و حافظان قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از برگزاری اردوهای انفرادی برای افراد اعزامی به مسابقات خارجی خبر داد و گفت: طبق توافق به عمل آمده با مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه، امسال برای قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات بین‌المللی کشور‌های مختلف اردو‌های آمادگی انفرادی با حضور یکی از اساتید قرآن کریم برگزار می‌شود.

میرزاجانی از برگزاری اردوی انفرادی برای نمایندگان کشور در مسابقات بین‌المللی تونس خبر داد و گفت: پس از مسابقات کویت اولین مسابقه‌ای که در پیش است مسابقات تونس است که «پیمان ایازی» و «محمود نوروزی» قرار است به این رقابت‌ها اعزام شوند و آقای «معتز آقایی» به عنوان استاد ایازی و «جهانبخش فرجی» به عنوان استاد نوروزی انتخاب شده‌اند.

وی از اعزام یک استاد همراه با قاریان و حافظان اعزامی به مسابقات خارجی خبر داد و گفت: مقرر شده که به منظور آمادگی بیشتر، یک استاد همراه در کنار قاریان و حافظان قرآن کریم به مسابقات خارجی اعزام شوند تا نمایندگان ما از نظر روحی و فنی با آمادگی بیشتری تلاوت کنند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس مسابقات بین‌المللی تونس از 11 اردیبهشت‌ماه آغاز و «الهام حسین‌زاده» در رشته حفظ شرکت می‌کند، همچنین مسابقات آقایان 13 لغایت 17 اردیبهشت‌ماه 1393 برگزار و «پیمان ایازی» در رشته حفظ و «محمود نوروزی» در رشته تلاوت و حفظ مسابقات شرکت می‌کنند.
انتهای پیام/ت
برچسب ها:
آخرین اخبار