امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79851
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سومین قسمت از برنامه ثریا در سال جدید این بار نیز به سراغ موضوع مهم نقش شفافیت اطلاعات در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سومین قسمت از برنامه ثریا در سال جدید این بار نیز به سراغ موضوع مهم نقش شفافیت اطلاعات در مدیریت کارآمد کشور رفته است؛ موضوعی که در هفته گذشته نیز به ابعادی از آن پرداخته شد و باعث استقبال مردم و رسانه‌ها شد.

امشب نیز این برنامه با دو رویکرد نقش شفاف‌سازی اطلاعات در مدیریت بازار ارز و کالا و سکه که هر از چند گاهی با تلاطم روبرو می‌شود و همچنین استفاده از مدیریت اطلاعات در حوزه سلامت به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

دکتر علی عسگری، معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان مالیاتی کشور، ابتدا پاسخگوی سؤالات برنامه ثریا خواهند بود و در ادامه دکتر کریمی، کارشناس مسائل اقتصادی به تحلیل و بررسی نقش شفافیت اطلاعات در مدیریت بازار ارز، کالا و سکه و دکتر اسدی، کارشناس مسائل حوزه سلامت به تحلیل و بررسی نقش شفافقیت اطلاعات در بهبود نظام سلامت و ایجاد نظام ارجاع و پزشک خانواده خواهند پرداخت.

​همچنین سوال پیامکی این برنامه به شرح زیر است:

«آ​​یا موافقید دولت با استفاده از فناوری‌های روز برای گرفتن مالیات از ثروتمندان، بانک‌های شفاف اطلاعات اقتصادی ایجاد کند؟؛ 1. آری؛ 2. خیر»​ که از هم‌اکنون مردم با ارسال گزینه مورد نظر خود به شماره پیامک 300001435 می‌توانند در نظرسنجی پیامکی برنامه امشب ثریا شرکت کنند.

برنامه ثریا کاری از شبکه یک سیما، هر چهارشنبه ساعت 23:15 به صورت زنده و بازتکرار آن پنجشنبه‌ها ساعت 17 از این شبکه پخش می‌شود.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها