امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79864
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۲۵
تعداد بازدید: 66
قاسم حسینی در حاشیه کارگروه اشتغال استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: امیدوارم سال جدید در کشور و در خوزستان سالی پربار و ...

قاسم حسینی در حاشیه کارگروه اشتغال استان خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: امیدوارم سال جدید در کشور و در خوزستان سالی پربار و در کشور ایجاد اشتغال را به همراه داشته باشد، که این اتفاق فقط با همکاری یکدیگر اتفاق خواهد افتاد.

وی ادامه داد: در این کارگروه، مدیران ارشد استان حضور دارند که امیدوارم همه دوستان همت کنند تا وضعیت اشتغال استان از این حالت نامناسب خارج شود.

قائم مقام صندوق توسعه کشور افزود: من اعتقاد دارم به اندازه کافی برای استان مطالعه شده است و اکنون وقت آن است که از ظرفیت‌های استان خوزستان حداکثر بهره را ببریم.

وی ادامه داد: شخصا به عنوان کسی که دلسوز این استان است می‌گویم «خوزستان تنها استانی است که مواد اولیه کشور در آن یافت می‌شود و باید از این فرصت استفاده کنیم».

حسینی خاطرنشان کرد: باید دید چرا کسی نمی‌آید در این استان 10 شرکت پتروشیمی احداث کند، این موارد باید آسیب شناسی شود تا به حل موضوع بیکاری در خوزستان کمک شود.

وی عنوان کرد: آسان کردن تسهیلات بانکی به طرح‌های کشور، اصلاح نرخ سود تسهیلات و مهیاکردن مناطق گردشگری برای جذب جهانگرد از برنامه‌هایمان بوده که بخشی از آن انجام شده است.

قائم مقام صندوق توسعه کشور در پایان با بیان اینکه 24 میلیارد دلار در اختیار صندوق توسعه است، توضیح داد: با این پول می‌شود افغانستان را خرید.
انتهای پیام/72019/ر30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها