امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7987
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 97
مصطفی افضلی‌فرد دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: محتوای این پرونده مربوط به شکایت نمایندگان مجلس هشتم از مشایی در خصوص ...

مصطفی افضلی‌فرد دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اردبیل اظهار داشت: محتوای این پرونده مربوط به شکایت نمایندگان مجلس هشتم از مشایی در خصوص برخی ریخت و پاش‌ها و همچنین حیف و میل بیت‌المال در مناطق آزاد تجاری و همچنین پرونده مربوط به کیش بود که در این زمینه کمیسیون نظر نهایی خود را جمع‌بندی کرده و در اختیار دستگاه‌های نظارتی قرار داد تا در رسیدگی به صلاحیت مشایی این پرونده مدنظر قرار گیرد.

وی با رد شایعه تشکیل پرونده برای سایر کاندیداها در کمیسیون اصل 90 و ارجاع آن به دستگاه نظارتی به ویژه شورای نگهبان افزود: ما به غیر از مشایی برای هیچ کس دیگر پرونده‌ای تشکیل ندادیم و قرار نیست در این زمینه اقدامی را انجام دهیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: به نظر می‌رسد با توجه به در نظر گرفتن جمیع جهات در خصوص مشایی و جریان انحرافی رد صلاحیت وی قطعی باشد ولی باید منتظر ماند و هفته آینده نظر قطعی شورای نگهبان را در این زمینه مشاهده کرد.

افضلی‌فرد با اشاره به مفتوح بودن پرونده در کمیسیون اصل 90 مجلس خاطرنشان کرد: پرونده او به دلیل شکایت افراد حقیقی و حقوقی در کمیسیون مفتوح است.

وی در پایان گفت‌و گوی خود با خبرنگار فارس در اردبیل در خصوص ارجاع پرونده مربوط به شکایات نمایندگان از رئیس جمهور در همراهی کردن مشایی برای حضور در ستاد انتخابات و ثبت نام او گفت: این پرونده با امضای 170 نماینده مجلس به کمیسیون اصل 90 ارجاع شده و ما نسبت به رسیدگی آن اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/62001/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها