امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7988
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 76
حسن غفوری‌فرد دقایقی پیش در حاشیه مراسم تشییع عالم ربانی آیت الله سید عزالدین حسینی زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: ایشان از ...

حسن غفوری‌فرد دقایقی پیش در حاشیه مراسم تشییع عالم ربانی آیت الله سید عزالدین حسینی زنجانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: ایشان از حامیان اصلی انقلاب از خیلی سال‌ها قبل بودند و از کسانی بوده که از انقلاب و نهضت امام خمینی(ره) حمایت می‌کردند.

وی افزود: روز گذشته ما خدمت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی بودیم که وی در ارتباط با آیت حسینی زنجانی اظهار می‌کرد که بسیاری از دست نوشته‌ها و دستخط‌ها در مراسم‌های زمان انقلاب از ایشان بود چرا که وی از انشا و نویسندگی بسیار خوبی برخوردار بود و بنابراین بسیاری از مطالبی که در آن زمان انتشار داده شده نوشته ایشان بوده است.

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه خاطر نشان کرد: آیت الله حسینی زنجانی همواره به دانشجویان و دانشگاهیان توجه ویژه‌ای داشته‌اند و همچنین در اقشار مختلف مردم نیز توجه می‌کردند و در این راستا شاهدیم که ایشان به خوبی در دل مردم جا داشته و امروز نیز شاهد سیل عظیمی از دوستداران ایشان در مراسم تشییع هستیم.

غفوری‌فرد با اشاره به اینکه به عنوان نماینده آیت الله هاشمی رفسنجانی در این مراسم حضور یافته‌اند، ادامه داد: آیت الله حسینی زنجانی از ذخیره‌های الهی بودند؛ همچنین ایشان از محصول‌های دوران سخت مبارزه در انقلاب بودند که در کوران مبارزه ساخته شده‌اند.

انتهای پیام/ 70003/صا20/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها