امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۵:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7990
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 220
منصور حقیقت‌پور رئیس کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه گزارش ...

منصور حقیقت‌پور رئیس کمیته پیگیری حوادث 22 بهمن قم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه گزارش این کمیته چند روز گذشته تقدیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شد، گفت: اینکه گزارش مذکور در صحن علنی قرائت شود یا نشود بستگی به نظر رئیس مجلس دارد.

وی با ذکر این نکته که بنده فقط یک محقق درباره موضوع حوادث 22 بهمن قم بودم، تصریح کرد: نتایج این گزارش دارای بار سنگینی بوده و ممکن است انتشار آن حتی بر روند انتخابات ریاست جمهوری تأثیر بگذارد لذا در صلاحیت بنده نیست که درباره این گزارش تصمیم‌گیری و بخشی از اطلاعات این گزارش را بیان کنم.

نایب رئیس دوم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین گفت: تمام تلاشم را انجام دادم تا یک گزارش حرفه‌ای تهیه شود و معتقدم گزارش 50 صفحه‌ای ارائه شده به کمیسیون امنیت ملی کاملاً حرفه‌ای است اما اینکه در چه سطحی جزئیات این گزارش منتشر و رسانه‌ای شود، این موضوع در صلاحیت من نیست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها