امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۴:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79900
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 33
مجید جلیل سرقلعه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: 13 نماینده استان اصفهان طرح استیضاح وزیر نیرو را به هیئت رئیسه مجلس شورای ...

مجید جلیل سرقلعه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار داشت: 13 نماینده استان اصفهان طرح استیضاح وزیر نیرو را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تحویل دادند.

وی افزود: استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان در راستای نابسامانی‌ها و مشکلات آب و برق در این استان بوده است.

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز خواستار طرح استیضاح وزیر نیرو هستند، افزود: ما ابتدا صبر می‌کنیم تا نتیجه استیضاح وزیر نیرو از سوی نمایندگان استان اصفهان مشخص شود و اگر نتیجه آن مورد انتظار ما نبود نمایندگان استان‌های چهارمحال و بختیاری و خوزستان نیز طرح استیضاح خود را به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تقدیم خواهند کرد.

جلیل در ادامه با اشاره به فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها گفت: هدفمندی یارانه‌ها باید در هر صورت اجرا شود ولی شیب افزایش قیمت‌ها باید بگونه‌ای باشد که مردم فشار زیادی را متحمل نشوند.

وی با اشاره به جابه‌جایی نیروها در دستگاه‌های دولتی استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: باید نیروهایی که قوی هستند ارتقاء پیدا کنند و نیروهای ضعیف جای خودشان را به افراد توانمند و قوی‌تر بدهند.
انتهای پیام/68002/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها