امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۱:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79905
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۰۹
تعداد بازدید: 32
علی اصغر بیات در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان اظهار داشت: مابه‌‌التفاوت حقوق تمامی بازنشستگان تأمین ...

علی اصغر بیات در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره پرداخت مابه‌التفاوت حقوق بازنشستگان اظهار داشت: مابه‌‌التفاوت حقوق تمامی بازنشستگان تأمین اجتماعی در فروردین‌ماه واریز شده است.

وی با اشاره به اینکه این سازمان حدود 2 میلیون و 500 هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر را تحت پوشش خود دارد، افزود: کانون بازنشستگی تأمین اجتماعی با هماهنگی سازمان سفرهای زیارتی و سیاحتی برای بازنشستگان را مدنظر گرفته است و این سفرها با اولویت ثبت‌نام به زودی آغاز می‌‌شود.

بیات درباره اتمام تأمین اجتماعی در بیمه سلامت بیان داشت: بازنشستگان این سازمان که خود را صاحبان اصلی آن می‌دانند موافق این ادغام نیستند چرا که تأمین اجتماعی از عهده ارائه خدمات درمانی به خوبی برمی‌آید و نیازی به جداسازی درمان از این سازمان نیست.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تأکید کرد: سالیان سال است تأمین اجتماعی با ارائه خدمات درمانی به افراد تحت پوشش خود که بیش از نیمی از جمعیت کشور را در برمی‌گیرد در حال خدمات‌رسانی است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها