امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۸:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79910
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۸
تعداد بازدید: 81
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی نوشته به ایران نمی‌توان در مذاکرات هسته‌ای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال در گزارشی نوشته به ایران نمی‌توان در مذاکرات هسته‌ای اعتماد کرد.

وال‌استریت ژورنال می‌نویسد دولتهای غربی تلاش کرده‌اند آقای روحانی، رئیس جمهور ایران را به عنوان فردی معتدل و سرمنشأ امید ببینند.

این روزنامه، علی‌رغم این، می‌افزاید رئیس جمهور ایران همواره از افراد درون حلقه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

این روزنامه آمریکایی با استناد به رسانه‌های معاند نظام جمهوری اسلامی به شرح آنچه «وقایع بند 350 زندان اوین» نامیده پرداخته و در پایان نوشته است: «شاید رژیم و رئیس جمهوری که بتواند با مخالفانش رفتارهای بی‌رحمانه‌ای داشته باشد، بتواند سر میز مذاکره عقلانی عمل کند، اما ما نباید روی این موضوع حساب کنیم و غرب نیز نباید چنین کند.»
برخی سایت‌ها و رسانه‌های مخالف نظام طی روزهای گذشته مدعی شده بودند مقامات زندان اوین به بند ۳۵۰ این حمله و زندانیان را ضرب و شتم کرده‌اند.
به دنبال انتشار این خبر رسانه‌های بیگانه اقدام به فضاسازی درباره مسائل مرتبط با حقوق بشر در ایران کردند.
در ادامه همین جریان‌سازی‌ها سازمان عفو بین‌الملل نیز با صدور بیانیه‌ای از مسئولان ایرانی خواست به وضعیت جسمی زندانیان مصدوم رسیدگی کنند و امکانات پزشکی در اختیار مجروحان بگذارند.
رئیس سازمان زندانهای ایران این اخبار را خلاف واقع و جریان‌سازی رسانه‌های معاند نظام دانسته است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها