امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۰:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79948
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 62
 مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب 72 تن ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار ...

 مهدی فتحی زاده دبیرکل حزب 72 تن ایران اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتشار اخباری درباره مراسم جشن روز زن که از سوی همسر رئیس‌جمهور در مجموعه کاخ سعدآباد برگزار شده است، اظهار داشت: اگر برخی از مسئولین ادعا می کنند که جشن رسمی بوده است، باید فیلم آن را در اختیار مردم قرار می‌دادند اما ظاهرا این مراسم یک جشن خصوصی بوده است و شئونات اسلامی در آن رعایت نشده است.

دبیرکل حزب 72 تن با انتقاد از عدم عذرخواهی دولت بخاطر برپایی چنین جشنی، تصریح کرد: مسئولان اجرایی بدلیل نداشتن صداقت سعی می‌کنند اصل برگزاری این جشن را زیر سؤال ببرند.

وی افزود: دین اسلام جشن گرفتن را منع نکرده است اما اشرافی‌گری و رفتارهای عجیب که قوانین دین مبین اسلام را نقض می‌کند به هیچ عنوان پذیرفته نیست و برپایی این مراسم در کاخ نشان‌دهنده اشتباهات فاحشی است.

دبیرکل حزب 72 تن به انتقاد از عدم توجه مسئولین به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره رعایت ساده زیستی پرداخت و گفت: رهبری انقلاب همواره توصیه فرموده اند سطح زندگی دولتمردان در حد افراد دیگر جامعه باشد اما متاسفانه برخی افراد درون دولت به اشرافی‌گری و ریخت و پاش شهره هستند و عادت کرده اند.

فتحی زاده ادامه داد: در شرایطی که بدلیل تحریم های ظالمانه غرب، مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند برگزاری این جشن تنها نشان دهنده خوی کاخ نشینی و نادیده گرفتن مردم از سوی برخی دولتمردان است و با هیچ توجیهی نمی‌توان آنرا انکار کرد.

وی در پایان با بیان اینکه بوجود آمدن تمام انحرافات بدلیل توجه نکردن به فرمایشات داهیانه رهبری انقلاب است، ابراز داشت: تجمل گرایی به هیچ عنوان در نظر رهبری بزرگوار و مردم پذیرفته نیست؛ رئیس جمهور اگر شعار اعتدال می‌دهد باید به آن عمل کند اما تا اینجا هیچ عملی از سوی شخص رئیس جمهور و وزرا دیده نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها