امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7995
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 113
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حاجی‌زاده مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت کشور، از سوی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، غلامعلی حاجی‌زاده مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت کشور، از سوی وزیر کشور و رئیس هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مسؤول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مسؤول امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.

بنابر این گزارش در حکم وزیر کشور خطاب به حاجی زاده آمده است: به استناد تبصره 9 ماده 31 قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و با توجه به بند سه صورتجلسه مورخ 23/2/92 هیأت اجرائی مرکزی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری بموجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان مسؤول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری منصوب می‌نمایم.

انتخاب اعضاء، پیگیری برای تشکیل گروه‌های بازرسی در سراسر کشور، برنامه ریزی برای توجیه و آموزش بازرسین و اتخاذ تمهیدات لازم برای بازرسی وکنترل جریان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، از جمله مواردی است که انتظار دارد با یاری پروردگار متعال و با هماهنگی اینجانب نسبت به انجام شایسته و مطلوب آن اهتمام و تلاش نمایید.

مصطفی محمد نجار وزیر کشور،‌ در این حکم همچنین با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و به استناد ماده 66 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مسؤولیت امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراها را نیز به غلامعلی حاجی زاده محول کرده است.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها