امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۶:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79954
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا عارف صبح امروز در نخستین روز سفر دو روزه خود پس از حضور در گلستان شهدای ...

 به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا عارف صبح امروز در نخستین روز سفر دو روزه خود پس از حضور در گلستان شهدای اصفهان، بر سر مزار آیت‌الله طاهری از پیشکسوتان انقلاب اسلامی و امام جمعه سالهای ابتدایی اصفهان پس از پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافت.

وی پس از ادای احترام به روی پر فتوح و پاک شهیدان گلستان شهدا بر سر مزار آیت‌الله طاهری رفت و با قرائت فاتحه‌ای برای آن بزرگوار طلب مغفرت نمود.

از نکات قابل بیان همراهی کردن محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات توسط جمعی از اعضای ستاد شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان استان اصفهان و برخی از مسئولین دفتر بنیاد امید ایرانیان در اصفهان و همچنین فرزندان آیت‌الله طاهری، حجت‌الاسلام سید محمد حسن طاهری و ساسان طاهری بود.

محمدرضا عارف پس از قرائت فاتحه بر سر مزار آیت‌الله طاهری گفت: حقیقتاً آیت‌الله طاهری از مجاهدین انقلاب و اسلام بود.

وی با اشاره به برخی از مجاهدت‌ها و فعالیت‌های این مرحوم در قبل ازانقلاب اسلامی تأکید کرد: آیت‌الله طاهری در زمان حیاتشان الگوی بسیار مناسبی در جذب جوانان علی‌الخصوص در قبل از انقلاب بودند.

عارف اظهار کرد: سیره و رفتار آیت‌الله طاهری دردهه 50 برای من و دیگر دانشجویان انقلابی الگو بود؛ امیدواریم همه ما توفیق پیدا کنیم که بتوانیم راه ایشان را ادامه دهیم.

لازم به ذکر است پس از صحبتهای محمدرضا عارف حجت‌الاسلام سید محمدحسن طاهری فرزند آیت‌الله طاهری خطاب به عارف و هیئت همراه گفت: حقیقتاً پدر ما راه مجاهدت را انتخاب نمود و در این راه از همه چیز خود حتی فرزندان و اموال خود به خاطر خدا گذشت.

حجت‌الاسلام طاهری افزود: پدر ما بخاطر خداوند زیست و تنها آرزویش این بود که در مقابل خداوند پاک و طاهر حاضر شود.

فرزند آیت‌الله طاهری ابراز کرد: جای خالی آیت‌الله طاهری و امثال ایشان در استان اصفهان بسیار محسوس است، امیدوار هستیم با بزرگداشت راه ایشان، نه شخص ایشان امثال آیت‌الله طاهری‌ها تربیت و پرورش یابند.

انتهای پیام/63030/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها