امروز : پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 25
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79961
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان صبح امروز در دیدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، آیت‌الله سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان صبح امروز در دیدار محمدرضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از روند اعطای سبد کالا و واگذاری یارانه به مردم انتقاد کرد و گفت: دولت باید مبلغ زیادی را علاوه بر درآمد حاصل از هدفمند‌کردن یارانه‌ها به پرداخت یارانه به مردم اختصاص دهد که واگذاری به همه مردم کار اشتباهی است.

وی تصریح کرد: اصلاح اشتباهات گذشته از مواردی است که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز بوده است لذا نباید از برخی انتقادات ترسید و یا برای از دست ندادن رأی در دوره‌های بعد کاری را که به صلاح مملکت نیست، انجام داد.

عضو مجلس خبرگان رهبری بر استفاده درست از بودجه‌های دولتی تأکید کرد و گفت: درآمد حاصل از نفت، سرمایه ملی است و باید خرج مصارف زیر‌بنایی و ساختاری کشور شود و مردم به روش غیرمستقیم بهره‌مند شوند.

آیت‌الله طباطبایی‌نژاد تأکید کرد: این مبلغ یارانه که ممکن است برای برخی حیاتی باشد در زندگی بسیاری از مردم اثری ندارد لیکن جمع‌شدن این مبالغ می‌تواند گره مشکلات بزرگی را در کشور باز کند.

در این دیدار محمد‌رضا عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام هدفمندی یارانه‌ها را طرح خوبی دانست و گفت: این طرح که بسیار شجاعانه مطرح شد متأسفانه با عملکرد بد به انحراف کشیده شد.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از افرادی که با وجود تمکن مالی ثبت‌نام کرده‌اند، بر این باورند که پول نفت حق آنهاست و آنها مختار هستند تا حقوق خود را مدیریت کنند، در صورتی که این تفکر اشتباهی است.

عارف افزود: ما باید از ارزش افزوده نفت استفاده کنیم نه از درآمد نفت، چرا که نفت جزء منابع ملی است و باید در جهت رفاه حال مردم و آیندگان از آن بهره برد.

انتهای پیام/63030/ل40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار