امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۰:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79964
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، فرج‌الله عارفی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جیرفت، فرج‌الله عارفی ظهر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت اظهار داشت: مسئولیت امانت و تکلیف است تا زمانی که این موقعیت در خدمت ما است باید تمام توان خود را برای خدمت به مردم بگذاریم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: نیروی انسانی سرمایه یک جامعه است و این سرمایه‌ها به آسانی به دست نمی‌آیند که به راحتی آنها را کنار بگذاریم، اینکه دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت به این جایگاه دست یافته است، محصول تلاش افراد زیادی است.

عارفی با بیان اینکه این سرمایه‌ها را باید در جای خود استفاده کنیم، افزود: یکی از مشکلات در دستگاه‌های ما عدم نظارت بر نیروی انسانی است که این امر میزان آسیب‌پذیری نیروی انسانی را افزایش می‌دهد و برای صیانت از جایگاه نیروی انسانی باید نظارت و کنترل بر آن داشت تا نیروها حفظ شوند.

وی با بیان اینکه در بودجه سال جاری پیش‌بینی خوبی برای بخش سلامت شده است، خاطرنشان کرد: در اجرای طرح پزشک خانواده آنچه انجام شده است با آن چیزی که طراحی شده در این طرح متفاوت است و در حال حاضر شکل مطلوبی از پزشک خانواده در کشور نداریم.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل مدیریتی در بحث استان مشکلاتی را برای دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت ایجاد کرده که در این راستا جلساتی با مدیران بیمه سلامت ایران گذاشتیم تا دانشگاه علوم‌پزشکی جیرفت در این بخش مالی مستقل شود و سرعت کار افزایش یابد.
انتهای پیام/80002/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها