امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79969
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ‌امیر سرتیپ خلبان حسین چیت‌فروش‌ معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش‌ ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، ‌امیر سرتیپ خلبان حسین چیت‌فروش‌ معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش‌ ‌بعد از ظهر امروز در مراسم سومین سالگرد شهید خلبان علیرضا فغانی که در سانحه هوایی در استان فارس به شهادت رسید اظهار داشت: حضور مردم و فرماندهان و نیروهای انتظامی در مراسم سالگرد شهدا نشانه تقدیر از مقام شامخ شهدا‌ست.

وی در ادامه به نقش اثر‌گذار وحدت در پیروزی دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت‌: در بسیاری از عملیات‌های که منجر به پیروزی رزمندگان در دفاع مقدس می‌شد وحدت بین رزمندگان حاکم بود.

امیر چیت‌فروش با بیان اینکه ‌شهدا با اراده خداوندی در مسیر شهادت قرار گرفتند، اضافه کرد: شهدا ‌در مسیری قرار گرفتند که خدا تصمیم گرفت، این بندگان خدا در تاریخ شناسایی شوند.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در ادامه با اشاره به رشادت امیر صیاد شیرازی و سردار سرلشکر بابایی خاطر نشان کرد: این سرداران در دوران حیات‌شان از تریبون  فرار می‌کردند و بعد از عروجشان به عنوان چهره انقلابی معرفی شدند و این نشان از اراده خداوندی برای معرفی افراد برجسته است.

چیت‌فروش در ادامه بیان داشت: برای شناسایی شهدا ما فاصله بسیار زیادی داریم و اگر قرار است سردارانی مانند فغانی را بشناسیم باید با دستگاه نیروهای هوایی آشنا شویم.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش با اشاره به پیچیدگی‌های هواپیمای سوخو 24 بیان داشت: فغانی به خاطر استعدادهایی که داشت به عنوان فرمانده به کشور خدمت می‌کرد.

وی در ادامه با اعلام اینکه بسیاری از کشورهای غربی نیز به دنبال بهره‌گیری از قابلیت‌های سوخو 24 هستند، خاطر نشان کرد: غربی‌ها علاوه بر بهره‌گیری از قابلیت‌های این هواپیما به دنبال افراد ماهری مانند‌ سرادر شهید فغانی هستند.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش در ادامه با اعلام اینکه بسیاری از خلبان‌های برجسته کشور به صورت گمنام در کشور فعالیت می‌کنند، گفت: چند سال قبل یک جاسوس اسرائیلی در کشور دستگیر شد که به دنبال شناسایی افراد ماهر در نیروی هوایی بود.

چیت‌فروش در ادامه با اشاره به نفوذهای سیاسی امنیتی که آمریکا در جهان دارد، تصریح کرد: آمریکا با وجود نفوذی که دارد از بسیجیان و از فرهنگ شهادت مردم ایران می‌هراسد.

وی یادآور شد: اگر آمریکا تا الان جرأت حمله به کشور ما را ندارد، از تفکر بسیجی و فرهنگ شهادت مردم ایران هراس دارد.

معاون مطالعات و تحقیقات نیروی هوایی ارتش خاطر نشان کرد: آمریکا و نیروهای وابسته به این کشور از خواندن وصیتنامه شهدا و اهداف شهدا هراس دارند و از وحدتی که بین مردم ایران وجود دارد همیشه می‌ترسند و همیشه تلاش دارد که وحدت مردم ایران را بشکند.

چیت فروش در پایان تاکید کرد: آمریکا از پایگاه‌های بسیجی که در کشور به وجود آمد می‌ترسد.
انتهای پیام/86004/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها