امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 79973
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی عصر امروز (پنجشنبه) در حاشیه مراسم ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ محمدنبی حبیبی دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی عصر امروز (پنجشنبه) در حاشیه مراسم ختم مرحوم حاج سیداحمد امیرحسینی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر اینکه جزئیات جلسه مشترک برخی اصولگرایان با جامعه روحانیت مبارز چیست؟ اظهار داشت: این جلسه برای هماهنگی و وحدت بین اصولگرایان برگزار می‌شود. در این جلسه چگونگی راه‌های تقویت این هماهنگی بین عامه اصولگرایان است و گروه، حزب یا تشکیلات خاصی مورد نظر نیست.

حبیبی ادامه داد: اما چون وحدت همه نیروهای انقلاب من‌جمله جریان اصولگرایی را یک موضوع اساسی برای انقلاب می‌دانیم به همین دلیل دعوت آقای تقوی را پذیرفتیم.

وی ازود: در این جلسه تا به حال به وحدت عملیاتی نرسیده‌ایم و به نظرم این نقطه ضعف نیست.

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تصریح کرد: برای تداوم انقلاب قاعدتاً کسانی که دل در گرو انقلاب دارند را در یک صف باید دید و علت پذیرش دعوت هم این بود که ما هم خودمان را جزء صفی از دلسوزان انقلاب می‌دانیم.

حبیی در پاسخ به خبرنگار دیگری که پرسید آیا فکر می‌کنید اصولگرایان تا زمان انتخابات به یک وحدت کامل برسند یا خیر،‌ گفت: چه طیف اصلاح‌طلبان و چه اصولگرایان برای وحدت 100درصدی راه دشواری را در پیش دارند البته من وحدت اصولگرایان را مشکل اما ممکن می‌دانم و معتقدم چیز غیرممکنی وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها