امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80003
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدجعفر علیزاده ظهر امروز در حاشیه سفر به خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، محمدجعفر علیزاده ظهر امروز در حاشیه سفر به خراسان شمالی به خبرنگاران اظهار کرد: این پروژه‌های بیمارستانی اکنون بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که به تدریج طی امسال به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی همچنین سه بیمارستان از این تعداد پروژه که امسال به بهره‌برداری خواهند رسید را مربوط به استان خراسان شمالی عنوان کرد.

* 186 پروژه ساختمانی در کشور در حال اجراست

معاون وزیر و رئیس سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی، شمار پروژه‌های بیمارستانی و اداری در دست ساخت توسط وزارت راه و شهرسازی را 186 پروژه اعلام کرد.

وی بیان داشت: این پروژه‌ها افزون بر 3 میلیون متر مربع مساحت داشته و دارای پیشرفت‌های مختلف فیزیکی هستند.

معاون وزیر راه و شهرسازی شمار پروژه‌های بیمارستانی در حال ساخت در کشور را هم 125 بیمارستان عنوان کرد و گفت: این پروژه‌ها در مجموع دارای 24 هزار و 200 تخت هستند.

وی همچنین از افتتاح بیمارستان مانه و سملقان در نیمه نخست امسال هم خبر داد و افزود: بیمارستان 200 تختخوابی شیروان نیز 30 درصد پیشرفت فیزیکی داشته که تلاش می‌شود تا اعتبارات لازم تأمین و برای اجرای این پروژه تزریق شود.

علیزاده به همراه وزیر راه و شهرسازی سفر یک روزه‌ای را به خراسان شمالی داشته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی همچنین با حضور در بیمارستان در دست ساخت شهر آشخانه مرکز شهرستان مانه و سملقان از روند اجرای این پروژه بازدید کرد.

به گزارش فارس، استاندار خراسان شمالی، معاونان و همچنین مدیران کل دستگاه‌های مرتبط وزیر راه و شهرسازی را همراهی می‌کنند.
انتهای پیام/63002/ش30/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها