امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۱:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80031
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز پنج شنبه در کنفرانس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "سرگئی لاوروف" وزیر امور خارجه روسیه امروز پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی مشارکتی به همراه "جبران باسیل" وزیر خارجه لبنان اعلام کرد که آمریکا می‌تواند و باید مقامات جدید کی‌یف را وارد کند تا مسئولیت‌هایشان در قبال اوضاع بوجود آمده را نه تنها درک کنند، بلکه آنها را عملی سازنند.

لاوروف ابراز اطمینان نمود که دولت آمریکا چنین امکانی را دارد که بر تصمیمات کسانی که خود را حکومت قانونی در اوکراین می‌نامند، تاثیر بگذارد.

لاوروف همچنین بار دیگر از دولت موقت اوکراین خواست تا توافقات 21 فوریه و 17 آوریل را اجرا کند، گروه‌های مسلح غیرقانونی در این کشور خلع سلاح کرده و گفت‌وگوهای ملی با مشارکت همه نیروها و مناطق اوکراین را آغاز نماید.

وزیر خارجه روسیه  پیش از این گفته بود: دقیقا در زمان سفر جو بایدن، معاون رئیس جمهوری آمریکا به کی‌یف، دولت اوکراین از آغاز مجدد عملیات نظامی خبر داد، همانطور که تصمیم اولیه در مورد آغاز عملیات هم بعد از سفر مدیر سازمان سیا به این کشور اتخاذ شده بود. به همین دلیل من هیچ دلیلی نمی‌بینم که باور نکنم این نمایش دقیقا توسط آمریکا هدایت می‌شود. 
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها