امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80032
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه معتقد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «نووستی»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه معتقد است که تحریمهای غربی علیه این کشور نمی‌توانند کمکی به حل و فصل بحران در اوکراین کنند.

پوشکوف یادآور شد که اعمال تحریم‌ها تنها در صورتی معنا پیدا می‌کنند که مانع از اقدامی شده و یا تاثیری داشته باشند. وی اعمال تحریم‌های غرب علیه روسیه را اقدامی «کاملا بی معنا» خواند و گفت: در وهله نخست از آن جهت که این تحریمها نمی‌توانند کمکی به حل بحران اوکراین کنند. این تحریم‌ها باعث نمی‌شود که مردمی که ساختمان‌های دولتی در استان دونتسک اوکراین را اشغال کرده‌اند، آنجا را ترک کنند.

به گفته این مقام بلندپایه دوما، طرفداران فدراتیوه شدن اوکراین که ساختمان فرمانداری دونتسک را از ماه مارس در اختیار دارند، در صورتی آنجا را تخلیه خواهند کرد که به آنها تضمین داده شود که حقوق آنها از سوی مقامات کی‌یف رعایت شده و در نظر گرفته خواهد شد.

پوشکوف در عین حال تاکید کرد که تحریم‌های آمریکا و اتحادیه اروپا در آینده نزدیک هیچ تاثیر جدی بر سیاست روسیه نخواهد داشت. وی بعنوان نمونه به تحریم‌های غرب علیه جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد که نتوانستند مقامات تهران را از سیاست‌های خود دور سازند. فقط بعد از گذشت ده‌ها سال از این تحریم‌ها، نهایتا این مسئله بر اقتصاد این کشور تاثیر گذاشت.
انتهای پیام/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها