امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80048
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «جویل ملکی»، وزیر کشور بلژیک اعلام کرد که قرار است، شهر «بروکسل» ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، «جویل ملکی»، وزیر کشور بلژیک اعلام کرد که قرار است، شهر «بروکسل» هشتم می آینده میزان نمایندگان کشورهای اروپایی و آمریکا و ترکیه و مغرب و اردن و تونس جهت بررسی پرونده «تروریست‌های خارجی» در سوریه باشد.

این نشست درحالی قرار است، اوایل ماه آینده در بلژیک برگزار شود که فرانسه این هفته طرحی را برای جلوگیری از راهی شدن تروریست‌های فرانسوی به سوریه به اجرا گذاشت.

بلژیک که در آوریل سال گذشته میلادی تدابیری را در این خصوص اتخاذ کرد، امیدوار است تا همکاری کشورهای اروپایی و برخی از کشورهای جنوب دریای مدیترانه در زمینه مبارزه با تروریسم و ممانعت از سفر تروریست‌های این کشورها به سوریه همکاری گسترده‌تر و عمیق‌تری صورت گیرد.

وزیر کشور بلژیک تاکید کرد: قضیه تعامل با تروریست‌هایی که به کشورهایشان باز می‌گردند، یکی از مهمترین موضوعات مورد توجه ماست. باید دریابیم که سازمان القاعده در آستانه دروازه‌های اروپاست و این چالش جدیدی است که نزاع در سوریه آن را مطرح کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها