امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8006
تاریخ انتشار: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، حسین آذین در حاشیه همایش قانون و امنیت در انتخابات با تأکید بر بی‌طرفی، امانتداری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رفسنجان، حسین آذین در حاشیه همایش قانون و امنیت در انتخابات با تأکید بر بی‌طرفی، امانتداری و عدالت در کار انتخابات اظهار داشت: افرادی که مسئولیت برگزاری انتخابات را دارند، باید به این سه اصل توجه داشته باشند.

وی با بیان اینکه در شهرستان رفسنجان سال‌های سال انتخابات سالم و بدون دغدغه انجام شده و این انتخابات نیز همان‌گونه است، خاطر نشان کرد: برگزاری پرشور و گرم انتخابات دو عامل ایجاد حماسه است و فردی که انتخاب می‌شود باید هدف ملت را تأمین کند.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انتخابات در ایران مظهر شایسته‌سالاری دینی است و فرد منتخب باید سالم و انقلابی باشد، بیان کرد: انتخابات به امر بین‌المللی تبدیل شده و همه دنیا ما را رصد می‌کنند که چه کسی انتخاب می‌شود و مسئولیت بزرگ اجرایی کشور را بر عهده می‌گیرد، بنابراین باید تمام تلاش خود را بکنیم تا فرد اصلح انتخاب شود.

آذین اذعان کرد: از ارکان مهم جامعه ما که جامعه علوی است، امنیت و حفظ قانون است و در انتخابات این امنیت باید برقرار و قانون رعایت شود. هر رأی بیشتر ما نسبت به دوره‌های گذشته مشت محکمی به دهان دشمنان و یاوه‌گویان به انقلاب است.

حجت‌الاسلام مهدی پورمحمدی، رئیس دادگستری رفسنجان در این همایش به فرمایش امام علی (ع) اشاره کرد و ابراز داشت: انسان کور باشد، بهتر از آن است که بی‌بصیرت باشد، در انتخابات نیز باید علاوه بر داشتن بصیرت بصیرت‌افزایی هم باشد.

وی عنوان کرد: رهبر فرزانه انقلاب از سال 75 تا به امروز بر امر بصیرت تأکید فراوان داشته‌اند و در انتخاباتی که پیش‌رو داریم، تمام افراد اعم از نخبگان سیاسی و مردم و تمام کسانی که کاندیدا و ناظر بر انتخابات هستند به بصیرت نیاز دارند.

رئیس دادگستری رفسنجان بیان داشت: انسان در گذر زمان شناخته می‌شود، بنابراین سابقه افراد به اضافه وضع کنونی آنها ملاک برای انتخاب است.

پورمحمدی در پایان متذکر شد: اشخاصی در تاریخ بودند که در زمینه ولایت فقیه کتاب می‌نوشتند، اما در عمل مقابل ایشان قرار گرفتند و باید توجه کنیم، بصیرت‌افزایی کنیم تا بتوانیم انتخاب اصلح داشته باشیم.
انتهای پیام/80016/ذ30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها