امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80088
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۵
تعداد بازدید: 23
«طالب الشایب»، معارض و فعال بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه تاکید کرد که اتهامات مسئولان بحرینی ...

«طالب الشایب»، معارض و فعال بحرینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در منامه تاکید کرد که اتهامات مسئولان بحرینی مبنی بر حمایت ایران از اعتراض‌ها در بحرین و دخالت در امور داخلی این کشور را بازی ناکام و شکست خورده رژیم آل خلیفه دانست که به این ترتیب تلاش می‌کند، انقلاب بحرین را انقلابی طایفه‌ای و نه سیاسی معرفی کند.

الشایب گفت: اختلاف مردم از هر قشر و طایفه‌ای با رژیم است و این موضوعی است که در گزارش کمیته حقیقت یاب بحرین به نام گزارش بسیونی هم بر آن تاکید شده بود.

این فعال بحرینی افزد: طرفی موجب شعله‌ور شدن این انقلاب شد، خود نظام بود، چون با رد خواسته‌ها و مطالبات مردم و حقوق مشروع آنها زمینه شعله‌ور شدن چنین انقلابی را فراهم کرد و این موضوع هیچ ارتباطی به طرف‌های خارجی در تحریک مردم ندارد.

الشایب تاکید کرد: مردم بحرین مردم با فرهنگ و فرهیخته‌ و در عین حال بیدار و آگاهی هستند و به خواست این طرف و آن طرف هیچ‌گاه تحریک نخواهند شد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها