امروز : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - 2017 April 25
۰۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80095
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۱۵
تعداد بازدید: 37
مهرداد پولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قبل ...

مهرداد پولادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره اردوی آفریقای جنوبی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: قبل از اعزام به این اردو تیم ملی شرایط بدی داشت، اما خدا را شکر که اردوی آفریقای جنوبی برگزار شد و ملی پوشان در وضعیت بهتری قرار گرفتند.

وی افزود: تابستان امسال ما باید در بزرگ‌ترین رویداد فوتبالی جهان شرکت کنیم اما بچه‌ها نه بازی تدارکاتی داشتیم و نه کنار هم بودیم، از طرفی دیگر کی‌روش هم دوست ندارد تا تیم ملی ما در جام جهانی مضحکه حریفان شود به همین دلیل روی این اردو پافشاری کرد و خدا را شکر تا امروز همه چیز خوب بوده است.

وی افزود: ما دو بازی تدارکاتی خوب انجام دادیم، بالاخره یکی از حساس‌ترین بازی‌های ما مقابل نیجریه است. البته هر سه بازی ما حساس است ولی باز هم بازی تدارکاتی شرایط خاص خودش را دارد. در این دو بازی به نظرم محک خوبی خوردیم و امیدوارم با چند بازی دیگر که در پیش داریم شرایط ایده‌آل را پیدا خواهیم کرد.

پولادی خاطر نشان کرد: ما هرچه کنار یکدیگر باشیم ضرر نمی‌کنیم و فرآیند آن را می‌توانیم در جام جهانی ببینیم. امیدوارم هر اتفاقی که افتاده یا هر حرفی درباره فوتبال است، دیگران همه چیز را کنار بگذارند و فقط به فکر حمایت از تیم ملی باشند تا مردم بتوانند از نتایج تیم ملی دلشان شاد شود.

پولادی در مورد حضور 15 دقیقه‌ای‌اش در بازی دوم تیم ملی مقابل تیم آفریقای جنوبی مقابل اورلاندو، ملقب به دزدان دریایی گفت: بالاخره نظر کی‌روش است. واقعاً تمرینات بدنسازی پرفشاری را دنبال کردیم و با دادن تست‌های بدنی مشخص است کی‌روش برنامه‌های ویژه‌ای برای آماده‌سازی تیم ملی دارد. بالاخره این بهتر از همه روی تیم ملی نظر می‌دهد و من هم هر موقع در زمین بودم سعی کردم نظر او را جلب کنم. بالاخره نبود بچه‌ها کنار یکدیگر برای کادر فنی تیم ملی دغدغه بود که خدا را شکر تعدادی از آنها اضافه شدند و کار را فعلاً‌ دنبال می‌کنیم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار