امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80142
تاریخ انتشار: ۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۲۲
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تولید سریال استاد شهید مطهری (ره) در سال 93 در اولویت کار اداره کل تولیدات الف ویژه معاونت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تولید سریال استاد شهید مطهری (ره) در سال 93 در اولویت کار اداره کل تولیدات الف ویژه معاونت سیما قرار گرفته است.

تا کنون تحقیق و پژوهش 24 قسمت از 26 قسمت این مجموعه توسط دکتر یعقوب توکلی به انجام رسیده و نگارش فیلمنامه آن نیز بزودی آغاز خواهد شد.

تِم اصلی مجموعه استاد شهید مطهری ، جهاد فرهنگی است و ژانر پیش بینی شده برای تولید این سریال فاخر ، حماسی خواهد بود.

پیام طراحی شده توسط معاونت سیما در این سریال ، نمایش تاثیر مواضع فرهنگی و فلسفی در زندگی روزمرة انسان و نیز آگاهی بخشی از موضع گیری های دشمنان علیه اصلاح جهت گیری فرهنگی در جامعه است.

بدیهی است اتکاء صرف تاریخی به اینکه شهید مطهری فقیهی عالیقدر، فیلسوفی خداشناس، اسلام شناسی انقلابی و اندیشمندی بی هماورد است به خودی خود نمی تواند در تربیت هویت اسلامی و انقلابی نسل جوان کنونی موثر واقع افتد از این رو لازم است همة آنچه از ویژگی بی بدلیل علمی، انسانی و انقلابی در این فرزند خلف انقلاب اسلامی وجود دارد در قالب سریالی فاخر و دراماتیک به نمایش درآید تا آراء و آثار گرانسنگ این مبارز عالم همراه با مشی زندگی او به نسل های بعدی منتقل شود و اندیشه استاد شهید به مثابه نقشه راه انقلاب اسلامی راه هرگونه انحرافی در مسیر انقلاب را بر منحرفین ببندد.

مجموعه نمایشی استاد شهید مطهری تلاش معاونت سیما است که در این مسیر تهیه کنندگی فیلمنامه آن را سعید سعدی بر عهده خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها