امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80162
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۲۳
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان آزاد سازی یک ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، مهمترین تحولات سیاسی و میدانی سوریه در 24 ساعت گذشته را می‌توان آزاد سازی یک نقطه استراتژیک در لاذقیه و انتقال 6 تروریست مجروح به سرزمین‌های اشغالی،‌ سخنگوی سازمان ملل استعفای اخضر ابراهیمی را تکذیب کرد و پایان رویای ارتش 60 هزار نفری بندر دانست.

تحولات میدانی

آزادسازی یک نقطه استراتژیک در ریف شمالی لاذقیه

نیروهای ارتش سوریه روز گذشته موفق شدند با تصرف یک نقطه استراتژیک در ریف شمالی لاذقیه یک گام دیگر به سمت پاکسازی این منطقه بردارند.

انتقال 6 تروریست تکفیری دیگر از سوریه به سرزمین‌های اشغالی برای درمان

رژیم صهیونیستی 6 تروریست را که در سوریه مجروح شده بودند برای درمان به بیمارستان‌های خود منتقل کرد.

قطع برق حلب برای هفتمین روز متوالی/تلاش شخصیت‌های محلی برای دستیابی به راه‌حل

گروه‌های تروریستی درحالی برای هفتمین روز متوالی برق شهر حلب را قطع کرده‌اند که شخصیت‌های محلی برای یافتن راه حلی برای این قضیه با این گرو‌‌ه‌ها وارد گفت‌وگو شده‌اند.

تحولات سیاسی

سخنگوی سازمان ملل استعفای اخضر ابراهیمی را تکذیب کرد

«استفان دوژاریک» سخنگوی سازمان ملل متحد برخی گزارش‌های رسانه‌ای درباره استعفای نماینده ویژه آن سازمان در امور سوریه را تکذیب کرد.

پایان رویای ارتش 60 هزار نفری بندر بن سلطان در سوریه

همراه با برکناری «بندربن‌سلطان» رئیس سابق دستگاه اطلاعات عربستان، برنامه های وی در مورد سوریه نیز مورد بازبینی قرار گرفته است.

معارض سوری آمادگی خود برای سفر به اسرائیل و صلح با آن را اعلام کرد

یکی از رهبران معارضان سوری با اعلام اینکه آماده سفر به اسرائیل است، بر ضرورت امضای توافقنامه صلح با رژیم صهیونیستی تاکید کرد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار