امروز : جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 28
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80177
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، محمدباقر نوبخت پنجشنبه شب در هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی در سالن همایش‌های صدا و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد، محمدباقر نوبخت پنجشنبه شب در هفدهمین دوره ازدواج دانشجویی در سالن همایش‌های صدا و سیمای خراسان رضوی با بیان اینکه ازدواج دانشجویی پیشینه‌ای بیش از 20 سال دارد؛ اظهار کرد: ازدواج من نیز ازدواجی دانشجویی بود و زمینه برای ازدواج دانشجویان سریعا باید مهیا شود.

وی افزود: اگر بخواهیم در راستای تعهدات ایمانی و اسلامی در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال فرهنگ و اقتصاد نامگذاری‌ شده است به مسئله فرهنگ بپردازیم، هیچ فرهنگی بهتر از اشاعه فرهنگ نبوی و سنت ازدواج در بین دانشجویان نیست.

این مقام مسئول تصریح کرد: با توجه به تأکید مقام معظم رهبری بر مباحث فرهنگی، در خصوص بحث ازدواج هم می‌توان بودجه فرهنگی در نظر گرفت.

معاون برنامه‌ریزی و امور راهبردی ریاست جمهوری با بیان اینکه دانشجویان نباید به خاطر مشکلات اقتصادی ازدواج را به تأخیر بیندازند، یادآور شد: ما باید از امروز برای رسیدن به مدیریت جهادی برنامه‌ریزی کنیم و فرصت‌های شغلی و امکان ازدواج  به موقع را برای جوانان فراهم کنیم.
انتهای پیام/2202/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار