امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80187
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

محمدرضا باهنر نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به حکم توقیف اموال بنیاد علوی از سوی دادگاهی در ایالات متحده آمریکا گفت: مجلس شورای اسلامی به صورت جدی توقیف اموال بنیاد علوی را پیگیری کرده و آن را در دستور کار خود قرار خواهد داد.

وی افزود: البته من معتقدم که در این باره باید کار حقوقی و قضایی دقیق صورت گیرد چراکه این مسئله تنها مربوط به زمان فعلی نمی‌شود.

نائب‌رئیس مجلس ادامه داد: به طور حتم دولت‌ گذشته نیز باید در این رابطه اقدامات جدی را به عمل می‌آورد تا از توقیف اموال این بنیاد در آمریکا جلوگیری شود.

باهنر با بیان اینکه در حال حاضر در یک روند سیاسی اموال کشور ما در آمریکا توقیف شده است گفت:‌ لازم است با تلاش‌های حقوقی و قضایی با این مسئله برخورد شود. البته ما سوابق برخوردهای سیاسی نیز با مسائل حقوقی از سوی آمریکایی‌ها را داشته‌ایم.

وی ادامه داد: باید تلاش کرد تا با به کارگیری وکلای خبره و ارائه دفاعیه‌های قابل قبول از حقوق ملت ایران دفاع کرد.

نائب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: هم اکنون کار به هیچ عنوان تمام شده نیست و دولت وظیفه دارد چه از مسیر حقوقی و چه از طریق دیپلماتیک حقوق ملت را پیگیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها