امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۶:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80190
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین روز از هفته کارگر با تجدید میثاق کارگران با آرمان‌های امام راحل (ره) ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اولین روز از هفته کارگر با تجدید میثاق کارگران با آرمان‌های امام راحل (ره) در حرم امام خمینی (ره) و سخنرانی ربیعی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و محجوب دبیرکل خانه کارگر همراه بود.

حسن صادقی معاون دبیرکل خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به تشریح این برنامه پرداخت و گفت: هدف از برگزاری این برنامه آشنایی کارگران با اهداف وزیر بود که ربیعی در این مراسم سخنانی را پیرامون تلاش برای عزتمندی بیشتر نیروی کارگر، بهادادن به دفترچه‌های درمانی، نظام‌مند کردن قانون کار، جلوگیری از قراردادهای بی‌امضا، توفیقات بیشتر در حوزه تامین اجتماعی و احیای مجلس همایش ملی کار بود.

وی ادامه داد: محجوب دبیرکل خانه کارگر نیز در این مراسم به تشریح اهداف خانه کارگر در سال جاری پرداخت و اقتصاد مقاومتی را یکی از عواملی دانست که می‌تواند در جهت تحقق بهتر وضعیت اقتصادی موثر باشد، همچنین محجوب با ادغام منابع درمانی با سایر صندوق‌ها در سایه چارچوب نظام سلامت برای سازمان تامین اجتماعی مخالفت کرد و این را از خطوط قرمز نیروی کار تلقی کرد.

معاون دبیرکل خانه کارگر با اشاره به همایش فردا که در تالار وزارت کشور برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: در این همایش قصد داریم تا بر موضوع سلامت برای حوزه کارگری به طور متمرکز صحبت کنیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار