امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80194
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا عارف در نهمین کنگره سازمان عدالت آزادی که پیش از ظهر امروز در هتل آسمان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، محمدرضا عارف در نهمین کنگره سازمان عدالت آزادی که پیش از ظهر امروز در هتل آسمان برگزار شد در جمع اصلاح‌طلبان اصفهان اظهار داشت: امیدوارم عملکرد سازمان عدالت و آزادی الگویی برای فعالان سیاسی ما در سایر استان‌ها باشد و این پیام را به آنها القا کند که می‌شود یک حزب سیاسی و قوی با مرکزیتی خارج از تهران داشت.

وی بیان داشت: برگزاری این کنگره در ماه‌های پس از خلق حماسه سیاسی فرصتی را برای تحلیل ابعاد این حماسه و چگونگی خلق این حماسه در آن شرایط به وجود آورده است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حضور و مشارکت بیش از 73 درصد از مردم در خرداد 92 یک حماسه بود، تصریح کرد: نتیجه حاصل در انتخابات خرداد 92 برای اصلاح‌طلبان یک سرمایه اجتماعی است، وظیفه امروز ما قطع به‌یقین در مرحله نخست حفظ این سرمایه اجتماعی و سپس در مرحله بعدی ارتقای آن است.

عارف اظهار کرد: ما وظیفه خود می‌دانیم حداکثر توان خود را برای یاری به دولت تدبیر و امید مصرف کنیم، بحث هدفمندی یارانه‌ها یک پروژه ملی است. دولت در حال حاضر به شدت درگیر پرونده مذاکرات هسته‌ای است، چنانچه بخواهیم این عوامل محقق شود و دولت پیروز باشد، راهی جز همکاری با دولت نداریم.

وی اذعان داشت: راهبرد اصلاح‌طلبان همکاری و همدلی با دولت تدبیر و امید است، چنانچه بخواهیم مردم‌سالاری پاسخگوی مطالبات مردم باشد، راهی جز انجام فعالیت‌های سازمان‌یافته از سوی احزاب و سازمان‌ها نیست.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با انتقاد از نگاه کمی دولت اصلاحات به سازمان‌ها و انجمن‌های صنفی تصریح کرد: متاسفانه در آن دولت کمتر به شرایط کیفی و بقای این سازمان‌ها توجه شد.

وی خاطرنشان کرد: ادغام سازمان‌ها و انجمن‌های صنفی هرگز به صلاح نیست، تقویت و همکاری و شناسنامه‌دار شدن سازمان‌ها و احزاب باید در دستور کار باشد.

معاون اول دولت اصلاحات گفت: همه باید در حفظ آرامش و توسعه امید دولت را کمک کنیم. اصرار ما حتی در دانشگاه‌ها و محافل علمی باید بر حفظ آرامش باشد.

وی تاکید کرد: باید به سمت احزاب ماندگار، پایا و شناسنامه‌دار برویم، یکی از شعارهای اصلی اصلاح‌طلبان قانون‌مداری است، رمز موفقیت همه ما شفاف‌سازی با مردم است. در غیر این صورت دچار دوگانگی خواهیم شد.

عارف در پایان ضمن تاکید دوباره بر حضور جوانان در احزاب و سازمان‌ها و سپردن مسئولیت‌های کارهای بزرگ به آنان اظهار داشت: راهبرد اصلاح‌طلبان برای پیروزی در انتخابات آتی مجلس بالا بردن مشارکت مردم است.
انتهای پیام/63030/س40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها