امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۲:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80195
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار هیئت ...

احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار هیئت رئیسه جبهه پیروان با تشکل متبوعش خبر داد و اظهار داشت:‌از زمانی که آقای باهنر ریاست جبهه پیروان را بر عهده گرفته است قرار شده که با تمام تشکل‌های عضو دیدار داشته باشد.

کریمی اصفهانی با بیان اینکه در دیدار هیئت رئیسه با تشکل‌های عضو، اعضا به ارائه گزارش سالانه و بیان کاستی‌های موجود می‌پردازند،‌افزود: ما گزارش خود را در 10 زمینه تقدیم هیئت رئیسه کردیم و آنها نیز توصیه‌های داشتند.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با اشاره به طرح مباحثی درباره اقتصاد مقاومتی، انتقاد از جابجایی و انتصابات وسیع در دولت و عدم شایسته‌سالاری در جلسه مشترک با هیئت رئیسه،‌گفت: همچنین در این جلسه در خصوص چگونگی رسیدن به وحدت نیز بحث شد.

وی در پایان از تشکیل اولین جلسه کار گروه اقتصاد مقاومتی جبهه پیروان در هفته آینده خبر داد و تصریح کرد: این جلسات با مسئولیت بنده برگزار می‌شود و جمع‌بندی آن به جلسه شورای مرکزی ارائه خواهد شد و در نهایت نیز در قالب بسته پیشنهادی به مقام معظم رهبری،‌مجلس و دولت تقدیم می‌شود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها