امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80204
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دومین روز از رزمایش الی‌بیت‌المقدس در خیابان حجاب تهران برگزار شد. *«این همه ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس دومین روز از رزمایش الی‌بیت‌المقدس در خیابان حجاب تهران برگزار شد.

*«این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «حزب فقط حزب علی رهبر فقط سید علی»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه» و «نصر من‌الله و فتح‌قریب» از مهمترین شعارهای بسیجیان شرکت‌کننده در رزمایش الی‌بیت‌المقدس بود.

*در این رزمایش که در قلب پایتخت برگزار ‌شد پرچم‌های سرخ «لبیک یا حسین» و «لبیک یا خامنه‌ای» به اهتزاز درآمد و بسیجیانی که با شوروحالی همچون زمان دفاع مقدس در این رزمایش حضور داشتند یک‌صدا فریاد می‌زدند «مالک اشتر آمده به عشق رهبر آمده».

* از ابتدا تا انتهای خیابان حجاب که محل برگزاری این رزمایش بود تصاویری از شهدا از جمله شهید فوزیه شیردل، شهید مالکوم لطیف شهباز و شهید مصطفی جنگی‌زهی نصب شده بود.

*پس از آغاز رسمی این رزمایش که با حضور 5 لشکر عملیاتی بسیج در قالب 43 گردان الی‌بیت‌المقدس، سردار نقدی در جمع این گردان‌ها حضور یافت.

*سردار نقدی در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بسیج امروز در اوج آمادگی برای اجرای مأموریت‌‌ها و فرمان‌هایی است که مقام معظم رهبری صادر می‌کنند، گفت: حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های ملت نیازمند نیروی آماده و آب‌دیده است که امروز به شکر خدا این نیروها در بسیج وجود دارد.

*در این رزمایش علاوه بر بسیجیان گردان‌های الی‌بیت‌المقدس سپاه محمد رسول‌الله تهران بزرگ مقامات لشکری از جمله سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سردار کاظمینی، سردار بیگدلی، سردار ذوالقدر، سردار سیف، سردار ریوندی و حجت‌الاسلام گواهی حضور داشتند.

*جابه‌جایی یگان‌ها و حمل و نقل و استقرار آنها در موضع پدافندی، آموزش عملی در عملیات غافلگیری برای مقابله با دشمن، ایجاد راه‌های مواصلاتی فرعی در صورت اشغال راه‌های اصلی و مسدود بودن آن، عملیات کمین و ضد هلی برد و تمرین اصول پدافند غیرعامل از جمله اهداف نظامی این رزمایش به شمار می‌رود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار