امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80219
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 76
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز تعدادی از خیرین از سرای احسان کهریزک بازدید کردند. محمدرضا کارگری عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، صبح امروز تعدادی از خیرین از سرای احسان کهریزک بازدید کردند.

محمدرضا کارگری عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور در حاشیه بازدید از این مجموعه با اشاره به همکاری خیرین با سازمان بهزیستی کشور، اظهار داشت: ما بنا داریم در سال جاری اقدامات وسیع‌تری را در حوزه‌های مختلف درمانی و حمایتی به معلولان داشته باشیم.

وی تصریح کرد: سرای احسان کهریزک در حال حاضر به 500 معلول رسیدگی می‌کند که قرار شده است این مجموعه با همکاری خیرین توسعه پیدا کند.

کارگری افزود: تعدادی از معلولان نگهداری شده در سرای احسان کهریزک از یارانه‌ها بهزیستی استفاده می‌کنند که قرار شد با حمایت این سازمان یارانه بیشتری به این افراد پرداخت شود.

عضو هیئت امنای جامعه خیرین حامی معلولان کشور ادامه داد: در مجاورت سرای احسان کهریزک زمینی به مساحت 15 هزار هکتار است که قرار شده این زمین خریداری و در نهایت به مجموعه سرای احسان کهریزک استفاده شود.

وی در پایان گفت: جامعه خیرین حامی معلولان کشور در سال جاری بنا دارد از خانواده‌‌های دو معلول حمایت بیشتری کند و حمایت سازمان بهزیستی مسکن در اختیار آنها قرار دهد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها