امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۷:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80220
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
احمد میدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در اواخر سال گذشته تعرفه‌های درمانی بخش دولتی تعیین و در نهایت به هیئت دولت ارسال شد، ...

احمد میدری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس با اشاره به اینکه در اواخر سال گذشته تعرفه‌های درمانی بخش دولتی تعیین و در نهایت به هیئت دولت ارسال شد، اظهار داشت: ما هم‌اکنون منتظر نظر هیئت وزیران هستیم تا تعرفه‌های ارسال شده را تأیید کنند.

وی تصریح کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بنا دارند در سال جاری با تعامل و همکاری گام‌های مؤثری را در حوزه سلامت، درمان و بیمه‌ای بردارند.

میدری افزود: در جلسه آخر وزرای بهداشت درمان و آموزش پزشکی و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی میزان تعرفه‌های بخش خصوصی تعیین شد که امیدواریم تعرفه‌های بخش دولتی و بخش خصوصی پس از تصویب نهایی اجرا شود.

معاون رفاهی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات دولت در سال جاری توجه ویژه به بیمه پایه هموطنان است که در این راستا تمهیداتی را در فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها پیش‌بینی کرده است که از آن جمله می‌توان به اجرای بیمه سلامت همگانی اشاره کرد.

میدری در پایان گفت: هنوز زمان اجرای تعرفه‌های درمانی در بخش دولتی و بخش خصوصی مشخص نیست و ما منتظر نظر هیئت وزیران خواهیم بود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار