امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 80221
تاریخ انتشار: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره افزایش کرایه‌‌های حمل‌ونقل عمومی پس از اعلام قیمت حامل‌های سوخت، اظهار داشت: براساس اعلام ...

سید حسین هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره افزایش کرایه‌‌های حمل‌ونقل عمومی پس از اعلام قیمت حامل‌های سوخت، اظهار داشت: براساس اعلام ستاد هدفمندی یارانه‌ها قیمت‌های حمل‌ونقل عمومی در سراسر کشور به یک میزان و در طول سال برای یک بار افزایش خواهد داشت.

وی ادامه داد: با شورای شهر و شهرداری تهران سیاست‌های لازم برای افزایش کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی اتخاذ شده و اتحادیه‌ها نیز همکاری لازم را برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها داشته‌اند.

استاندار تهران خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی‌های صورت گرفته کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی از جمله تاکسی‌ها به شکلی افزایش خواهد یافت که جبران 2 ماه گذشته نیز در آن لحاظ شود.

هاشمی درباره صف‌های‌ طولانی‌ که برای بنزین و CNG در شهر تهران تشکیل شده بود، گفت: بنده در ستاد سوخت و بحران تا بامداد امروز بوده‌‌ام و صف‌ها به مرور زمان خلوت شد و تاکنون نیز مشکل خاصی در استان تهران نداشته‌ایم.

استاندار تهران با تأکید بر اینکه کرایه‌های حمل‌ونقل عمومی تا اعلام ستاد هدفمندی‌یارانه‌ها افزایش نخواهد داشت، گفت: دیگر اقلام ضروری در استان تهران نیز با هماهنگی‌های صورت گرفته و با میزان و درصد مشخص در صورت  اعلام ستاد هدفمندی یارانه‌ها افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها